Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościKobieTA - ekspozycja z kobiecym potencjałem!

KobieTA - ekspozycja z kobiecym potencjałem!

Przybliżenie artystów biorących udział w wystawie "KobieTA", wartości jakie niesie obcowanie ze sztuką, wyrobienie w młodych ludziach nawyku uczestniczenia w wystawach i poznania różnych dziedzin twórczości, to główne cele spotkania z młodzieżą z Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu w Galerii Rynek 6, w ramach edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży.

Młodzież na co dzień zgłębiająca wiedzę na kierunku fotografii wraz z nauczycielami panią Renatą Stefanowską-Drewniak oraz z panem Tomaszem Bieniaszem miała możliwość zwiedzenia ekspozycji, jak również niebywałą okazję poznania i porozmawiania z jedną z uczestniczek wystawy, artystą ceramik panią Marią Piśko. Kurator Marzena Stęc przybliżyła młodzieży etapy powstawania wystawy, przebieg wernisażu, sposób ekspozycji prac i pokrótce sylwetki artystek biorących udział w wystawie.

Dziękujemy za przemiłe spotkanie!

(Aktualizacja: 10.03.2020 12:51)
Fot. M.Stęc