Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościKONKURS NA E-PISANKĘ!!!

Aktualności

01.04.2020

KONKURS NA E-PISANKĘ!!!

Mamy dla Was konkurs na e-pisankę. Wielkanoc się zbliża

Wykorzystajcie czas spędzony w domu aktywnie!

Zapraszamy wszystkich do wykonania pisanki

Zróbcie zdjęcie tej pisanki i prześlijcie do 1 kwietnia 2020 r. na adres: konkurs.pisankajokis@interia.pl

Organizatorem konkursu jest Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, który dla zwycięzcy szykuje nagrodę-niespodziankę !!!

A zwycięży ta osoba, której zdjęcie zdobędzie najwięcej "lajków". Głosowanie na wybrane zdjęcie pisanki będzie możliwe od 2 kwietnia (od godz. 11.00) do 6 kwietnia 2020 r. (do godz. 15.00) Zatem bądźcie aktywni, róbcie pisanki, przesyłajcie zdjęcia i lakujcie.

Poniżej szczegółowe informacje o konkursie:
Konkurs adresowany jest do wszystkich osób , mieszkańców z terenu miasta Jarosław, wyrażających chęć udziału w konkursie.

Konkurs jest bezpłatny. Jego celem jest popularyzacja wiedzy o zwyczajach i obrzędach związanych ze świętami Wielkiej Nocy, doskonalenie umiejętności i warsztatu plastycznego, prezentacja możliwości twórczych (plastycznych i rękodzielniczych) dzieci, młodzieży i dorosłych. Jedna osoba może przesłać tylko jedno zdjęcie swojej pracy, wykonanej samodzielnie. (Zabrania się wysyłania zdjęć prac innych osób, liczymy na uczciwość :))

Praca powinna zawierać elementy nawiązujące do tradycji Świąt Wielkanocnych. Może to być praca wykonana w różnych „płaskich” technikach plastycznych: tj. malowana farbami, rysowana kredkami, flamastrami, wyklejana, jak również praca przestrzenna na wydmuszce, jajku styropianowym, akrylowym z użyciem gotowych elementów Uczestnik wysyłając zdjęcie do konkursu, powinien posiadać pełne prawa autorskie do niego. Nadesłane na konkurs zdjęcia zostaną zamieszczone na facebooku JOKiS najpóźniej następnego dnia od momentu wysłania.

O zwycięstwie zdecydują internauci „lajkując” wybrane zdjęcia. Zwycięży to zdjęcie, które zdobędzie największą liczbę polubień. Apelujemy o uczciwe zdobywanie głosów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zdjęcie może zostać zdyskwalifikowane. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do opublikowania imienia, nazwiska i informacji o autorach zdjęć oraz umieszczanie tych informacji w materiałach informacyjnych organizatora. Organizator ma prawo do publikacji wszystkich nadesłanych zdjęć na swoich stronach internetowych bez konieczności informowania o publikacji ich autorów. Użytkownik zgłaszający swoje zdjęcie do konkursu wyraża zgodę na wykorzystywanie go w celach promocyjnych i marketingowych przez Organizatora konkursu. Informacja o rozstrzygnięciu konkursu zostanie ogłoszona na fb JOKiS bezzwłocznie po zakończeniu, nie później niż w dniu 7 kwietnia 2020 r. do godziny 15:00.

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu. Piętnaście fotografii, które uzyskają najwyższą liczbę lajków, zostanie wyeksponowanych

na specjalnej e-wystawie pokonkursowej na profilu FB JOKiS, FB i e-dom kultury jak również na stronie internetowej JOKiS w zakładce aktualności. Szczegółowe informacje o konkursie zamieszczone zostaną na stronie Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki. www.mok-jar.pl. Zgłoszenie się do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz treścią klauzuli informacyjnej. (treść poniżej).

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie konkursu.

Marzena Stęc
(Aktualizacja: 14.04.2020 09:32)
Pliki do pobrania