Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościŚladami jarosławskich artystów-KONKURS!

23.07.2020

Śladami jarosławskich artystów-KONKURS!

Ruszaj na miasto i odkryj dzieła jarosławskich artystów!

„Śladami jarosławskich artystów” to konkurs fotograficzny przeznaczony dla profesjonalistów i amatorów w każdym wieku, organizowany w ramach II Jarosławskich Dni Sztuki. Na uczestników czekają nagrody rzeczowe, a także … podróż po Jarosławiu tropem sztuki!

Co trzeba zrobić?

- odnaleźć jedno lub kilka dzieł jarosławskich artystów, które zostały umieszczone na załączonej mapce,

- wykonać jedną, dwie lub trzy fotografie, które przedstawiać będą fragment lub cały wizerunek odnalezionego dzieła,

- pamiętajcie, że liczy się oryginalny pomysł, ciekawa forma, uchwycenie nieoczywistego spojrzenia lub radości z odkrywania sztuki w miejskiej przestrzeni,

- zdjęcia mogą być wykonane dowolną techniką, przy użyciu dowolnego sprzętu, a także przedstawiać wizerunki autorów, którzy podpisali oświadczenie o wykorzystaniu wizerunku,

- fotografie należy przesłać na adres cek.instruktorzy@interia.pl do 19 sierpnia wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i oświadczeniem, które znajdziecie wraz z regulaminem konkursu (załącznik)

Konkurs odbywa się w ramach II Jarosławskich Dni Sztuki, organizowanych przez Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha, Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki oraz Centrum Edukacji Kulturalnej. Wręczenie nagród odbędzie się 25 sierpnia 2020 r. Autorzy nagrodzonych prac zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo o wynikach do 23 sierpnia 2020 r.

A.D
(Aktualizacja: 23.07.2020 09:33)