Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościWirtualny Koncert Utworów Patriotycznych

21.11.2020

Wirtualny Koncert Utworów Patriotycznych

W listopadowym czasie pamięci o o Bojownikach o Niepodległość Polski w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki miał miejsce okolicznościowy koncert. Wzięły w nim udział solistki Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki oraz Jarosławska Scena Piosenki Aktorskiej pod kierunkiem Justyny Woty i Wiktora Maruta. Wokalne interpretacje utworów patriotycznych przedstawiły: Milena Czereba, Natalia Gral, Martyna Kowalik, Kamila Kubajewska, Martyna Stec, Katarzyna Wysocka oraz Justyna Wota.

Realizacja wideo: Jerzy Duszko (telewizja internetowa Pod24).

Przy okazji warto zaznaczyć, że solistki JOKiS znalazły się również w gronie laureatek Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego ,,Serce w Plecaku 2020", zdobyły one:

Katarzyna Bobowicz  - II miejsce oraz Nagrodę Specjalną dla Najlepszego Wykonawcy z Powiatu Jarosławskiego Fundacji Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży im. Heleny i Tadeusza Zielińskich w Jarosławiu

Kamila Kubajewska - III miejsce,

Milena Czereba  - wyróżnienie.

Gratulujemy!

KONCERT