Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościTeatr A3 i monodram w wyk. Lidii Wiśniewskiej

24.08.2021

Teatr A3 i monodram w wyk. Lidii Wiśniewskiej

24 sierpnia o godz. 18.00 wystartuje happening w trakcie którego międzynarodowy team aktorski Teatru A3 wystąpi dla jaroslawskiej publiczności.

Jeśli pogoda nie spłata nam figla to startujemy w Bramie Krakowskiej ! gdyby jednak padało Aktorów będzie można od godz. 18.00 do godziny 19.00 spotkać w Galerii Stara Ujeżdżalnia. Powstaną zaskakujące sytuacje, zdarzenia improwizacje.

O godz. 20.30 zapraszamy do wnętrza Bramy Krakowskiej, gdzie obejrzeć będzie można monodram "Czy podoba ci się tutaj?" w wykonaniu aktorki jarosławskiego Teatru Plaster Lidii Wiśniewskiej. Spektakl to historia wędrówki i wygnania, emigracji (wiecznie aktualne) został wielokrotnie nagradzany i dostrzegany na festiwalach teatralnych w kraju.

fot. Piotr Chlipalski, Krzysztof Peszko

(Aktualizacja: 24.08.2021 15:50)