Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościFotografiaJarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki doceniony!

Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki doceniony!

W dniu 18 listopada 2023 podczas uroczystego otwarcia wystawy pokonkursowej Tylko Jedno Zdjęcie 2023 na ręce pani Elżbieta Śliwińska -Dąbrowska został wręczony list gratulacyjny i statuetka za wybitne osiągnięcia JOKiS w dziedzinie fotografii zwłaszcza w kontekście organizacji konkursu Tylko Jedno Zdjęcie i Kuferek. Jak podkreślił pan Tomasz Sobczak sekretarz Fotoklubu RP, który składał podziękowanie w imieniu pani Małgorzaty Dołowskiej prezes Fotoklubu RP organizacja tych prestiżowych wydarzeń stanowi promocję fotografii i miasta Jarosławia w Polsce i na świecie. Odbywa się to od 15 lat pod patronatem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców i międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP, której Fotoklub RP jest przedstawicielem!

(Aktualizacja: 20.11.2023 13:12)
List gratulacyjny dla pani Elżbiety Śliwińskiej-Dąbrowskiej, który odczytał pan Tomasz Sobczak, sekretarz Fotoklubu RP Stowarzyszenie Twórców