Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościPlastykaKobieTA - wystawa zbiorowa

Plastyka

KobieTA - wystawa zbiorowa

5 marca 2020 r. w Galerii Rynek 6 miał miejsce wyjątkowy wernisaż wystawy zbiorowej pań, artystek tworzących w różnych technikach i reprezentujących różne instytucje kulturalne. Gościliśmy wykładowców uniwersyteckich, pedagogów Zespołu Szkół Plastycznych i jarosławskich szkół podstawowych, reprezentantów zaprzyjaźnionych instytucji i miłośników sztuki. "Kobieta nie jest taka sama dla wszystkich" to motto które przyświecało tegorocznej, drugiej edycji wystawy, na której znalazły się różnorodne prace, tak jak różnorodne bywają kobiety... Dziękujemy raz jeszcze wszystkim Paniom, przybyłym gościom i wspaniałej kobiecie, pani Justynie Wocie, która tak pięknie umiliła czas wernisażu swoim śpiewem. A wszystko to w oprawie muzycznej pana Wiktora Maruta. Goście odwiedzający galerię będą mogli spojrzeć na otaczającą rzeczywistość, przedmioty i miejsca "kobiecym" okiem. Czasem subtelnie, nieraz zadziornie, na pewno wyjątkowo!

DZIĘKUJEMY !
wystawa potrwa do 20 marca br.

Zapraszamy serdecznie!
więcej zdjęć TUTAJ