Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościTeatr“Cudowna lampa Aladyna”, “Mity” - spektakle teatralne dla młodzieży

Teatr

23.04.2012

“Cudowna lampa Aladyna”, “Mity” - spektakle teatralne dla młodzieży

Aktorzy krakowskiego Teatru Współczesnego na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Teatr Współczesny w Krakowie to teatr prywatny, którego założycielem jest Bartosz Jarzymowski, aktor, reżyser, dyrektor Teatru.

Skupia wokół siebie siebie aktorów, twórców i artystów krakowskich, którzy w swoim działaniu kierują się ideą nowatorskich rozwiązań scenicznych, przełamując tradycyjne wyobrażenia o sztuce. Współpracuje z młodymi absolwentami szkół teatralnych, a także przy poszczególnych projektach z aktorami znanymi z teatru, filmu i telewizji.

Teatr Współczesny w Krakowie wystawia głównie sztuki oparte na tekstach młodych polskich dramaturgów. Swoje spektakle realizuje wykorzystując często nietypową przestrzeń pozasceniczną, korzystając ze zdobyczy najnowszej techniki jak i z bogatej tradycji teatru europejskiego. Przedstawienia dla dzieci i młodzieży wystawia gościnnie na scenach teatrów w całej Polsce od 2002 roku. W tym czasie Teatr zdobył sobie uznanie i wierność młodej publiczności, stając się marką rozpoznawalną, gwarantującą wysoki poziom artystyczny i niezapomniane wrażenia.

Więcej informacji na temat Teatru Współczesnego oraz spektaklu mozna znaleźć na : http://www.teatrkrakow.pl/index.php?mity-reaktywacja,25 oraz  http://www.teatrkrakow.pl/index.php?cudowna-lampa-aladyna,12

Data: 7.05.2012

Miejsce: scena widowiskowa MOK

Marzena Stęc
(Aktualizacja: 23.04.2012 09:37)