Z wielką przyjemnością publikujemy listę uczestników XXXIII edycji Konkursu Piosenki "O złoty klucz do sławy".
Prosimy wszystkich
wokalistów i opiekunów o przybycie nieco wcześniej niż sugerowane
godziny rozpoczęcia danej kategorii. Młodzi artyści występować będą w
kolejności alfabetycznej.
W związku z dużą liczbą uczestników
soliści wykonają jeden wybrany przez siebie utwór.
Uwaga - w kategorii zespołów jury zdecyduje o wykonaniu drugiego utworu po piosence, która będzie zaprezentowana jako pierwsza.
KAT.I (kl.I-III) - rozpoczęcie o godz. 9.00
-
Zuzanna Ziober
-
Anna Balawender
-
Anna Bochniak
-
Julia Cieliczka
-
Dagmara Dąbrowska
-
Amelia Dyjak
-
Oliwia Dyndał
-
Gabriela Dyrda
-
Pola Gazda
-
Hanna Hawer
-
Jakub Jantosz
-
Wiktoria Jantosz
-
Julia Kłak
-
Ewelina Krupa
-
Jagoda Kurecka
-
Antoni Łukasiewicz
-
Helena Makowiecka
-
Zofia Nowak
-
Lilianna Prajzner
-
Zuzanna Rusin
-
Lilia Snuzik-Śliwa
KAT. II (kl. IV-VI) - rozpoczęcie około godz. 11.00
-
Julia Bańko
-
Nikola Bielańska
-
Maria Bogusz
-
Anastazja Brodowicz
-
Kornelia Brudniak
-
Milena Cisowska
-
Maria Chojna
-
Zuzanna Cynk
-
Magdalena Gołąb
-
Oliwia Gołąb
-
Monika Grzebyk
-
Milena Homa
-
Lena Jonak
-
Emilia Kołomyja
-
Aleksandra Krupa
-
Emilia Krzych
-
Kornelia Łobaza
-
Patrycja Markocka
-
Zofia Majcher
-
Julia Morawska
-
Pola Nieradka
-
Zofia Nieradka
-
Lena Piekarz
-
Weronika Piękoś
-
Lena Południak
-
Julia Pszonak
-
Lena Skóra
-
Zuzanna Sławińska
-
Nikola Socha
-
Gabriela Sykała
-
Emilia Szumińska
-
Martyna Szarek
-
Nina Szymańska
-
Hanna Świętoniowska
-
Amelia Telesz
-
Olga Widlarz
-
Nikola Zakielarz
-
Maja Zygmunt
-
Aleksandra Żygadło
-
Gabriela Żygadło
KAT. V (zespoły) - rozpoczęcie około godz. 14.30
-
The Melody Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu
-
Lena Fudali i Antonina Sopel
-
Dorota i Katarzyna Niedziałek
-
Duet Julita Urbańczyk i Emilia Bednarska
-
Zespół Wokalny „SISTRUM”
-
Zespół Wokalny „AMORFATI”
KAT. III (kl. VII-VIII) - rozpoczęcie około godz.15.45
- Emilia Cisowska
- Eryk Chudzik
- Emilia Drozd
- Paulina Hawro
- Vanesa Hoshivska
- Patrycja Jędruch
- Julia Lonc
- Milena Pelc
- Kornelia Ryznar
- Zuzanna Szczygieł
- Sylwia Wanic
- Julia Wrzecionek
KAT. IV (szkoły średnie) - rozpoczęcie około godz. 17.00
-
Emilia Bednarska
-
Katarzyna Bobowicz
-
Julia Cisowska
-
Nikola Dryś
-
Wojciech Malinowski
-
Zofia Markowska
-
Katarzyna Morąg
-
Zuzanna Niebieszczańska
-
Aleksandra Piątek
-
Weronika Pieniążek
-
Karolina Polak
-
Diana Suszczak
-
Zuzanna Trelka
-
Weronika Trojanowska
-
Julita Urbańczyk
-
Julia Wojciechowska
-
Anna Wojnar
-
Anna Ziaja