Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościNarodowe Czytanie Moralność Pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej

04.09.2021

Narodowe Czytanie "Moralność Pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej

Dzisiaj 4 września w Wielkiej Izbie Kamienicy Rynek 6 w Jarosławiu czytali aktorzy Teatr Plaster , Teatr Kąt z Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki oraz Teatru Baccalareus. Scenariusz i wybrane fragmenty przygotowała Anna Pawela.

Do wspólnego czytania dołączyli Dariusz Tracz-zastępca Burmistrza Miasta Jarosławia, Elżbieta Tkacz-Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Renata Chlebowska-Dyrektor Wydziału Oświaty i Sportu Urzędu Miasta Jarosławia, Marta Kurpiel-Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego, Magdalena Kapusta-Sekretarz Urzędu Miasta oraz młodzież z Jarosławskich szkół mieszkańcy miasta, pracownicy kultury. Spontaniczne czytanie i spotkanie poprowadziła Barbara Wilk pracownik Urzędu Miasta Jarosławia.

(Aktualizacja: 04.09.2021 15:49)
Fot. J.K JOKiS