Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościUwaga! Ogłaszamy konkursy plastyczne:Portret jarosławskiego mieszczanina, Na jarosławskim jarmarku

12.05.2022

Uwaga! Ogłaszamy konkursy plastyczne:"Portret jarosławskiego mieszczanina", "Na jarosławskim jarmarku"

Zapraszamy do udziału chętne dzieci :)

Organizatorami konkursów plastycznych w ramach I Mini Jarmarku Jarosławskiego są: Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki oraz Wydział Oświaty i Sportu Urzędu Miasta Jarosławia. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha.

Cele:

• Przybliżenie historii i tradycji jarosławskich jarmarków.
  • Poznanie historii i elementów ubioru mieszczańskiego w Polsce z przełomu XVI i XVII wieku.
  • Rozbudzenie twórczej aktywności wśród dzieci i młodzieży.
  • Popularyzacja różnorodnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi.
  • Prezentacja i upowszechnianie twórczości plastycznej.

Prace należy dostarczyć na adres Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki  w terminie do 9.05.2022 r. - " Na Jarmarku Jarosławskim" a do 16.05.2022 r"Portret Jaroslawskiego Mieszczanina" lub przesłać na  adres: Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Pl. Mickiewicza 6, 37-500 Jarosław, (decyduje data stempla pocztowego).

Regulamin, kartę zgłoszenia i oświadczenie będzie można znaleźć na stronie internetowej organizatora: www.mok-jar.pl  /szczegółowe informacje dotyczące konkursu pod numerem tel. 16 621 44 34 lub w administracji Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

(Aktualizacja: 13.05.2022 13:39)