Jesteś tutaj:Strona głównaAktualności

ZASADY I ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE W KINIE IKAR W TRAKCIE EPIDEMII WIRUSA SARS -COV-2 W POLSCE

30.06.2020
Drodzy widzowie otwieramy dla Was kino Ikar od soboty 6 czerwca. Jednak w związku ze stanem epidemicznym obowiązują nas i Was nowe zasady udziału w seansach. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed wejściem do kina.... więcej »

Nagrody za ,,Dziecięce Marzenia" czekają w Kuferku!

29.06.2020
Tegoroczna XXVI edycja Konkursu Plastycznego ,,W ŚWIECIE DZIECIĘCYCH MARZEŃ - WAKACYJNA PRZYGODA" - rozstrzygnięta. Nagrody dla Laureatów czekają w Księgarni MOK ,,Jarosławski Kuferek Artystyczny" Rynek 6. Gratulujemy!... więcej »

Konkurs SUPER*TATA rozstrzygnięty!

23.06.2020
Uhonorowanie DNIA OJCA wspaniałymi pracami plastycznymi dzieci. więcej »

Wieczór z monodramem - spektakle teatralne.

19.06.2020
Wieczór z monodramem - spektakle teatralne... więcej »

Zawodowcy i hobbiści

10.06.2020
Wystawa ze zbiorów Galerii i Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu więcej »

UWAGA ! KONKURS PLASTYCZNY SUPER TATA !

03.06.2020
Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych klas I-VI do udziału w konkursie ! więcej »

UWAGA! Nagrody i wyróżnienia przyznane!

02.06.2020
Gratulujemy laureatom konkursu "Listy do Świętego.", dziękujemy wszystkim dzieciom, nauczycielom, opiekunom za zaangażowanie w przygotowanie wyjątkowych prac! więcej »

Jarosławskie psy - WYNIKI KONKURSU

02.06.2020