Jesteś tutaj:Strona głównakonkursy, przeglądy, festiwaleSenior- żarty czyli kabaretowe party!

Znajdziecie nas

na TIK TOK-u i Messenger

Fascynujący świat kultury i sztuki w nowoczesnej odsłonie!!!

od 1 marca nowe godziny otwarcia! tutaj

JOKiS należy do sieci Kin
Studyjnych

Rozliczenia transakcji
przeprowadzane są
za pośrednictwem
Dotpay.pl

.

Senior- żarty czyli kabaretowe party!

II Jarosławski Przegląd Twórczości Kabaretowej Seniorów

Senior żarty czyli kabaretowe party

Podczas przeglądu prezentowana była twórczość Seniorów z jarosławskich Domów i Klubów Senior+

Patronat honorowy: Waldemar Paluch Burmistrz Miasta Jarosławia, Stanisław Kłopot Starosta Powiatu Jarosławskiego.

Współorganizatorzy: Jarosławskie Domy i Kluby Seniora, stowarzyszenie EM-ART.

Na scenie JOKiS zaprezentowali się seniorzy tworzący kabaret "Młodzi Duchem" z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, reprezentanci Dziennego Domu Senior+ w Radawie - kabaret "Podróżnicy", Dzienny Dom Senior+ w Jarosławiu, debiutujący na scenie JOKiS Seniorzy z Fundacji "Wzrastanie", Seniorzy z Dziennego domu Senior+ w Przeworsku - kabaret "Wesoły Senior", "Biesiada z Tuczemp" oraz "Kabaret Ikra" reprezentujący organizatorów Stowarzyszenie Em-Art i Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki.

Przegląd prowadziły znakomicie współgrające na scenie Zofia Karwańska i Barbara Wilk.

Podczas wydarzenia prowadzona była rejestracja fotograficzna i/lub filmowa. Powstała dokumentacja będzie rozpowszechnia przez organizatorów i/lub partnerów w celach informacyjnych i promocyjnych na stronach internetowych, w mediach społecznościowych, prasie.

Inne relacje:

I Przegląd Kabaretów w wyk. Seniorów

Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki oraz Stowarzyszenie Em - Art

serdecznie zapraszają do udziału

w Jarosławskim Przeglądzie Twórczości Kabaretowej Seniorów

Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Jarosławia

Przegląd nie ma charakteru konkursowego. Jego celem jest integracja seniorów, prezentacja twórczości senioralnej, a przede wszystkim dobra zabawa.   Każda grupa i solista otrzymują dyplom oraz  pamiątkową statuetkę.

Przegląd ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich seniorów: grup, zespołów, osób indywidualnych zajmujących się twórczością kabaretową.

Do udziału w przeglądzie zapraszamy kabarety z regionu.

Cele przeglądu:

1. Rozbudzanie zainteresowania seniorów sztuką kabaretową.
  2. Prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego seniorskich zespołów oraz solistów.
  3. Integracja amatorskich środowisk artystycznych.
  4. Inspiracja do poszukiwania nowych form wypowiedzi artystycznej.

Miejsce i termin :

16. 02. 2023 r. godz. 10.00 Sala Widowiskowa Jarosławskiego Ośrodka Kultury  i  Sztuki , Pl. A. Mickiewicza 6, 37-500 Jarosław.

Dodatkowych informacji o Przeglądzie udziela Barbara Wilk pod numerem telefonu 16 30 00 092 lub 16 621 44 34

Pliki do pobrania: