Jesteś tutaj:Strona głównaAktualności

Oficjalna inauguracja wyremontowanych pomieszczeń MOK

11.01.2019
Uroczystość Oficjalnego Otwarcia wyremontowanych pomieszczeń Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu odbyła się 11 stycznia 2019 r. Uczestniczyły w niej władze samorządowe z burmistrzem Waldemarem Paluchem i cały... więcej »

PREZENTACJE ATEST-u 2000

10.01.2019
Tradycyjnie na początku stycznia w Małej Galerii MOK (pl. A. Mickiewicza 6) Jarosławskie Towarzystwo Fotograficzne ATEST 2000 prezentuje przekrojową wystawę, wieńczącą dorobek artystyczny osób w nim zrzeszonych z roku... więcej »

Wszystkie Panie nagrodzone!

04.01.2019
Kolejny sukces pracowni artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu. Pod koniec ubiegłego roku w przemyskim Centrum Kulturalnym, podczas uroczystego wernisażu zostały rozdane nagrody w XI Regionalnym... więcej »

Nasza Szopka

03.01.2019
Okresowi Świąt Bożego Narodzenia w Jarosławiu towarzyszy szopka postawiona pod Ratuszem przez pracowników MOK. więcej »

Prezentacje szkolnych widowisk jasełkowych na Jarmarku Bożonarodzeniowym

19.12.2018
Prezentacje szkolnych widowisk jasełkowych prowadzone przez Justynę Wotę (MOK). więcej »

Łańcuchy choinkowe długie i starannie wykonane

18.12.2018
W pierwszy dzień Jarmarku Bożonarodzeniowego 18 grudnia br. na jarosławskim rynku zwycięzcom Konkursu na Najdłuższy Łańcuch Choinkowy wręczone zostały nagrody i wyróżnienia. więcej »

Jasełka Spotkania Teatralne - regulamin, karta zgłoszenia

Jasełka Przedszkolaków, XXII Spotkania Teatralne Jasełka 2019 więcej »

Wieczór muzyki jazzowej w Kuferku

07.12.2018
Jarosławski Kuferek Artystyczny (Księgarnia) - koncert! 3B Quartet z repertuarem muzyki jazzowej -7 grudnia br. więcej »