Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościKulturalny Zawrót Głowy

04.08.2017

Kulturalny Zawrót Głowy

03.08.2017 r. w ogrodzie szkoły podstawowej nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi i ich rodzicami oraz dziadkami.
W ramach akcji „Kulturalny Zawrót Głowy”, organizowanej przez Urząd Miasta Jarosławia Rady Dzielnic a także Miejski Ośrodek Kultury na dzieci czekały liczne atrakcje.
Zabawę rozpoczęliśmy od małej rozgrzewki, kręcąc hula-hop i skacząc na skakance. Następnie trenowaliśmy rzuty precyzyjne do celu, gdzie za celne trafienia czekały na dzieci łakocie. W grę zaangażowali się również rodzice. Następnie dzieci chwyciły za pędzle i powstało wiele pięknych prac, przedstawiających dzielnicę nr 7. Po warsztatach malarskich role się zamieniły. Tym razem najmłodsi zostali pomalowani, przez co wokół nas zaczęło robić się, co raz bardziej wesoło i kolorowo.
Na zakończenie dzieci w formie zabawy zmierzyły się w konkurencjach sportowych takich jak: wyścig w workach, wyścig z piłeczką na łyżce a także kręcenie hula-hop.
Pomimo wysokiej temperatury zabawa była znakomita a na ochłodę w ramach poczęstunku na dzieci i rodziców czekał pyszny naturalny, owocowy kompot, przygotowany przez współorganizatorów ze Szkoły Podstawowej nr 7- serdecznie dziękujemy.
Drodzy mieszkańcy dzielnicy nr 7 DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ-BYLIŚCIE ŚWIETNI !!!

Jerzy Gągoł
(Aktualizacja: 04.08.2017 15:29)