Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościAkcja Czysty Jarosław - kontynuacja

Aktualności

24.10.2018

Akcja "Czysty Jarosław" - kontynuacja

Jej inicjatorem jest Urząd Miasta Jarosławia oraz Wydział Gospodarki Komunalnej i Kształtowania Środowiska. Konkursy, spotkania, warsztaty, happening to wszystko w ramach programu „Czysty Jarosław” realizowanego wspólnie przez Urząd Miasta Jarosławia oraz Miejski Ośrodek Kultury. Ciekawe akcje dla dzieci i młodzieży oraz włączenie w nie dorosłych są częścią działań zachęcających do proekologicznych zachowań.

Zaplanowane konkursy (szczegóły wkrótce):

  • KONKURS PLASTYCZNY DLA MŁODZIEŻY NA PLAKAT O TREŚCI DOTYCZĄCEJ SEGREGACJI ŚMIECI Z UWZGLĘDNIENIEM LOGA „CZYSTY JAROSŁAW”
  • REGULAMIN KONKURSU „EKO - BYSTRZAK” EKOLOGICZNY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI Z JAROSŁAWSKICH PRZEDSZKOLI
  • KODEKS MAŁEGO EKOLOGA" - konkurs  dla dzieci o tematyce ekologii przeznaczony dla klas I-III

Uruchomiony program „Czysty Jarosław" daje nam możliwości docierania z ważnym tematem jakim jest ekologia do szerokiego grona odbiorców. Realizowane, ciekawe działania to propozycje zarówno dla dzieci, młodzieży jak i rodziców czy dziadków. Mam nadzieję, że zaproponowane formy spektaklu, warsztatów, konkursów, spodobają się mieszkańcom i chętnie włączą się w proekologiczne działania. Ważne jest byśmy myśląc o środowisku, zwrócili uwagę na nasze najbliższe otoczenie - mówi burmistrz, Waldemar Paluch.

Marzena Stęc
(Aktualizacja: 24.10.2018 15:26)