Kup bilet ONLINE
Jesteś tutaj:Strona głównaAktualnościWiosna w sercu, wiosna wkoło - konkurs recytatorski poświęcony wiośnie

Aktualności

19.03.2019

Wiosna w sercu, wiosna wkoło - konkurs recytatorski poświęcony wiośnie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu Filia w Jarosławiu oraz Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu zapraszają uczniów szkół podstawowych dziekuje za udział w XII edycji powiatowego konkursu recytatorskiego poświęconego wiośnie.

Patronat nad konkursem objęli: Starosta Jarosławski Pan Tadeusz Chrzan i Burmistrz Miasta Jarosławia Pan Waldemar Paluch.
Patronat medialny nad konkursem objęła Gazeta Jarosławska.
Recytacje i finały konkursu odbyły się:
​19 marca 2019 r. dla klas 0-IV,
20 marca 2019 r. dla klas V-VIII
w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu o godzinie 10:00.

Lista nagrodzonych osób:

 

kategoria I klasy 0-IV
nagrody:

Anastazja Koprowicz kl. III. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ks. Piotra Skargi w Jarosławiu,

Milena Sidorko, kl. III. MOK W Jarosławiu,

Antoni Nietrzeba, kl. III. MOK Jarosław

Julita Golba, kl. II. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie

Wojciech Buła, kl. IV. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie

Maria Michalska, kl. II. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w  Pruchniku

Jakub Nowak, kl. III. SOSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu,

Paulina Hawro, kl. II. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku

Patrycja Kwiatkowska, kl. II. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku

Maja Nazarko, kl. 0. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w  Wietlinie,

Roksana Bobel, kl.0. Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w  Zapałowie,

wyróżnienia:

Natalia Kłak, kl. II. Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu,

Lena Górska, kl. II Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu,

Zuzanna Chrobak, kl. I. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu,

Lena Mazur, kl. II. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu,

Michał Kubrak, kl. IV. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Jarosławiu,

Kinga Bąkowska, kl. IV. Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu im bł. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu,

Julia Lewandowska, kl. III. Świetlica Socjoterapeutyczna w Jarosławiu,

Jakub Gwóźdź, kl. III. Szkoła Podstawowa  im. bł. ks. Jana Balickiego w Morawsku,

Lena Sosnowska, kl. II. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w  Pruchniku,

Miłosz Marciak, kl. IV. Szkoła Podstawowa w Ryszkowej Woli,

Maja Halejcio, kl. IV. Szkoła Podstawowa  im. Jana Pawła II w Świebodnej,

Jakub Pawełek. Kl. III. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Tyniowicach.

Kategoria II Klasy (V-VIII)

nagrody:

Adrianna Kłos, kl. V. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ks. Piotra Skargi w Jarosławiu,

Wiktoria Czternastek, kl. V.  Szkoła Podstawowa nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu,

Antoni Hawro, kl. V. Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Piotra Skargi w Jarosławiu,

Amelia Prymon, kl. VII. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu,

Anna Hawryłko, Kl. V. Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu,

Gabriel Kruba, Kl. VII. Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu,

Inez Wajda, kl. VIII. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Łowcach,

Igor Buła, kl. V. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie,

Konrad Kapłon, kl. VII. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Szówsku,

Aleksandra Ciurko, Kl. V. Szkoła Podstawowa w  Ryszkowej Woli,

Olivia Słoma, kl.VI. Szkoła Podstawowa im Ignacego Łukasiewicza w Cieszacinie Wielkim.

Wyróżnienia:

Miłosz Kapuściński, kl. V. Szkoła Podstawowa nr 2 im ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu,

Jagoda Drozdowicz, kl. VI. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu,

Dominika Katan, kl. VI. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu,

Oliwia Pandoł, kl. VI. Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
w Jarosławiu,

Anna Przybyło, kl. V. Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu im bł. Marceliny Darowskiej
w Jarosławiu,

Laura Malec, kl. V. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu,

Mikołaj Brzyski, kl. V. Szkoła Podstawowa w Ostrowie,,

Wioletta Żuk, kl. V. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie,

Maksymilian Ćwikła, kl. V.  Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Szówsku.

Marzena Stęc
(Aktualizacja: 22.03.2019 11:41)
Galeria zdjęć