Jesteś tutaj:Strona głównaZespoły, kluby i kołaPracownia grafiki warsztatowej Łączymy pokolenia

Fascynujący świat kultury i sztuki w nowoczesnej odsłonie!!!

Rozliczenia transakcji
przeprowadzane są
za pośrednictwem
Dotpay.pl

JOKiS należy do sieci Kin
Studyjnych i Lokalnych

Zadanie pn. Kontynuacja modernizacji

budynku Miejskiego Ośrodka Kultury

wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia
w ramach Programu

Infrastruktura domów kultury

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury”.

Cyfryzację kina IKAR dofinansowało

.

Pracownia grafiki warsztatowej "Łączymy pokolenia"

Pracownia Grafiki Warsztatowej - "Łączymy Pokolenia"

Spotkania - poniedziałek godz. 16.00 - 18.00.

Prowadzący - artysta grafik Damian Waliczek.

Uczestnicy Pracowni:

Renata Dietrich, Teresa Frań, Małgorzata Stańda, Maria Dusiłło, Emilia Makara, Maksymilian Żurawski, Gabriel Łowicki.

Pracownia Grafiki Warsztatowej funkcjonuje w formule otwartej, gdzie w dowolnym momencie może dołączyć każdy zainteresowany bez względu na wiek, umiejętności czy czas, który chciałby poświęcić na kompletowanie wiedzy z unikatowych technik artystycznych. W ramach założonego programu realizowane są techniki grafiki warsztatowej; druku wklęsłego, wypukłego i płaskiego. Także techniki łączone. Każdy uczestnik zajęć poznaje dokładnie warsztat pracy na podstawie pokazu, przygotowanych gotowych prac, ale przede wszystkim podczas samodzielnego wykonywania swojego dzieła. Sukcesywne działania artystyczne sprawiają, że gromadzone grafiki stają się materiałem do prezentacji na konkursach i wystawach.